Reklama Wizualna Bolesławiec

O nas

Lippol Signs Reklama Wizualna Bolesławiec

Lippol-Signs Reklama Wizualna

Jesteśmy agencją reklamową z 18-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym. Kapitał ludzki w połączeniu z rozwiązaniami technicznymi i doświadczeniem pozwala na działać z powodzeniem zarówno na rynku regionalnym jak i ogólnopolskim i międzynarodowym.

Świadczymy usługi reklamowe głównie na terenie Dolnego Śląska, ale również w całej Polsce i poza granicami kraju na terenie Unii Europejskiej. Językiem do kontaktów międzynarodowych jest język angielski. We speak English 😉

Zakres naszych usług obejmuje wszystkie etapy od kreacji, projektowania zaczynając, poprzez produkcję, dostawę, montaż i serwis reklamy.

Staramy się rozwijać naszą bazę sprzętową i umiejętności aby zaspokajać ciągle rosnące wymagania i oczekiwania klientów.

Stanowimy zgrany zespół i nie boimy się nowych wyzwań.

Jeśli szukasz firmy do realizacji usługi reklamowej na terenie miast: Bolesławiec, Lwówek Śląski, Gryfów Śląski, Lubań, Lubin, Polkowice, Zgorzelec, Görlitz, Nowogrodziec, Złotoryja, Wrocław, Legnica, Jawor, Jelenia Góra, Zielona Góra, Szprotawa, Bogatynia, Wleń – skontaktuj się z nami!

Zapraszamy po reklamy!

Siedziba firmy Lippol-Signs Reklama Wizualna

 

Montaż kasetonu reklamowego LED z licem z banera BACKLIT

Masz pytania? Zadzwoń: +48 603 972 666

Dlaczego my?

Lippol Signs Reklama Wizualna Bolesławiec to agencja reklamowa
z 18-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym. Kapitał ludzki w połączeniu z rozwiązaniami technicznymi i doświadczeniem pozwala na działać z powodzeniem na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Bolesławcu, ale świadczymy usługi reklamowe na terenie Dolnego Śląska, ale również w całym kraju i poza jego granicami na terenie Unii Europejskiej.

Językiem do kontaktów międzynarodowych jest język angielski. We speak English!

Klienci o nas:

Zadzwoń: +48 603 972 666